Artykuły pomocnicze

Folia Malarska EXTRA MOCNA

Folia malarska, do wykonywania prac remontowo-budowlanych Extra Mocna 4 x 5 m = 20m2. Chroni przed farbą kurzem i brudem.

Nakładka na rant (brzeg) puszki

Nakładka wykonana jest z giętkiej masy plastycznej, umożliwia dozowanie farby bez wyciekania – rozlewania się po puszce i na boki dodatkowo utrzymuje obrzeże puszki w czystości.
Pasuje do wszystkich rozmiarów i pojemności puszek:
(0,24 l), quart (0,95 l), gallon (3,78 l) oraz puszki
może również służyć do wytarcia pędzla lub wałka z nadmiaru farby

Taśma malarska wodoodporna do odcinania

Taśma malarska do delikatnych podłoży jest całkowicie odporna na wodę, środki chemiczne stosowane w budownictwie, w tym na rozpuszczalniki zawarte w farbach rozpuszczalnikowych. Taśmy mają klej położony w postaci nitek zagęszczonych na obrzeżach. Zagęszczenie to ma na celu uszczelnienie krawędzi dla farby, co w połączeniu z elastycznością taśmy daje ostre odcięcie koloru. Zalecane do najdelikatniejszych i gładkich podłoży, np. listwy i panele boazeryjne oraz ościeżnice drzwiowe oklejane papierem drewnopodobnym, stolarka okienna z PCV, słabe gładzie gipsowe, świeże i słabe powłoki malarskie, w szczególności wtedy, gdy nie przestrzegano prawidłowej technologii wykonywania tych prac, a tradycyjne taśmy przy odklejaniu powodują odrywanie takich powłok, a także przy pracach podczas renowacji zabytków.

Taśma tynkarska blue dolphin tapes

Produkt ten został specjalnie przygotowany do zastosowania na chropowatych powierzchniach takich jak: tynk, cegła, kamień, beton. Taśma tynkarska charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz wysoką siłą klejenia. Skutecznie chroni chropowate powierzchnie przed zniszczeniem podczas prac tynkarsko-murarskich i renowacji fasad. Wykonawcy potwierdzili, iż taśma tynkarska doskonale sprawdza się przy oddzielaniu tynków na elewacji podczas prac dociepleniowych.

Taśma maskująca / malarska BLUE MASKING TAPE 48mm x 50m papierowa

Taśma odporna na światło i promieniowanie UV. Do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Niezwykle dobrze przykleja się do różnych powierzchni. Zastosowanie oferowanej taśmy zapewnia łatwe usuwanie taśmy z powierzchni bez zostawiania śladów kleju.

Taśma malarska FASTEC

Taśma Fastec, to doskonała taśma do zabezpieczenia malowanych powierzchni przed zabrudzeniem farbą.  Jest to również ochronna taśma maskująca, niezastąpiona w czasie remontu zwłaszcza przy pracach malarskich lub tynkarskich.  Taśma maskująca nadaje się również do pakowania i opisywania kartonów.