Impregnaty do drewna i betonu

Profesjonalne impregnaty wewnętrzno – zewnętrzne do drewna, betonu, kostki brukowej, markiz, parasoli itp (wszystkiego co chłonie) , głęboko penetrujące i zabezpieczające przed warunkami atmosferycznymi, oparte o najszlachetniejsze żywice akrylowe.

Impregnat do kostki, betonu, drewna Water Sealer

Impregnat do kostki brukowej water sealer 165Profesjonalny impregnat wewnętrzno – zewnętrzny do drewna, betonu, kostki brukowej, markiz, parasoli itp (wszystkiego co chłonie) , głęboko penetrujący i zabezpieczający przed warunkami atmosferycznymi, oparty o najszlachetniejsze żywice akrylowe. Impregnat jest bezbarwny, aczkolwiek możemy go barwić na każdy możliwy  do uzyskania kolor. Doskonale zabezpiecza meble ogrodowe, podbitke, tarasy, kamień, kostkę brukową itp. Nie zmienia koloru i nie nadaje efektu sztuczności.

Impregnat do kostki, betonu, drewna Waterproofing Clear Sealer

Profesjonalny rozpuszczalnikowy impregnat wewnętrzno – zewnętrzny do drewna, betonu, kostki brukowej, markiz, parasoli itp (wszystko co chłonie) , głęboko penetrujący i zabezpieczający przed warunkami atmosferycznymi, oparty o najszlachetniejsze żywice alkidowe. Zabezpiecza przed łuszczeniem betonu, pękaniem, powstawaniem wykwitów, skręcaniem drewna, rozdzielaniem, skurczem oraz wchłanianiem wilgoci. Impregnat jest bezbarwny, aczkolwiek możemy go barwić na każdy możliwy kolor do uzyskania. Doskonale zabezpiecza meble ogrodowe, podbitkę, tarasy, kamień, kostkę brukową itp. Nie zmienia koloru i nie nadaje efektu sztuczności.