Lakier do parkietu poliuretanowy Gym Floor 8-0356 satyna

Przeznaczony do pielęgnacji powierzchni drewnianych lakier do parkietu firmy Majic charakteryzuje się przede wszystkim wydajnością. Może być stosowany do lakierowania także drzwi, parapetów, boazerii, a nawet mebli drewnianych. Produkty są łatwe w użyciu i doskonale rozprowadzają się po lakierowanej powierzchni. Do pokrycia podłoża warstwą lakieru można stosować pędzel, wałek  bądź skorzystać z metody natryskowej. Zastosowanie
kilku warstw (2 lub 3) wpływa na poprawę wyglądu oraz zwiększa stopień ochrony podłoża przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. W asortymencie znajdują się wyroby powstałe na bazie wyselekcjonowanych żywic poliuretanowych bądź alkidowych.

Lakier o wykończeniu satynowym- wewnętrzno zewnętrzny na bazie żywic poliuretanowych jedno lub dwu składnikowy. Produkt jest bezbarwny, aczkolwiek można go zabarwiać na dowolne kolory ( wybielając je bądź przyciemniając) . Powierzchnia powinna być polakierowana minimum 2x dla uzyskania lepszego efektu. Lakier chroni od wewnątrz jak i zewnątrz i nie przepuszcza wody. Stosowany na halach gimnastycznych. W celu zwiększenia odporności oraz przyspieszeniu czasu schnięcia, można dodać katalizator-utwardzacz.