Lakiery szybkoschnące: Quick Dry Varnish

Najwyższej jakości bejca wewnętrzna do drewna, doskonale wybarwia drewno, na szlachetne kolory, zabezpieczając je przed codziennymi uszkodzeniami. Bejca jest wykonana na bazie oleju lnianego i tungu chińskiego.

Wood Stain bejca do drewna

Najwyższej jakości bejca wewnętrzna do drewna, doskonale wybarwia drewno, na szlachetne kolory, zabezpieczając je przed codziennymi uszkodzeniami. Bejca jest wykonana na bazie oleju lnianego i tungu chińskiego. Idealnie sprawdza się do takich powierzchni jak meble, szafki, półki. Wnika głęboko w drewno i posiada słaby zapach.

GOTOWE KOLORY

Kolory zdefiniowane mogą odbiegać od wyżej podanych z uwagi na digitalizację jak i na parametry techniczne twojego monitora!!!

Lakier do drewna szybkoschnący Quick Dry 363 satyna

Lakier wewnętrzny szybkoschnący na bazie modyfikowanych żywic alkidowych. Przeznaczony do lakierowania wewnętrznych elementów drewnianych np: drzwi, meble, szafki, stoliki. Jest bezbarwny i nie zmienia koloru drewna. Nie powoduje efektu sztuczności. Jego właściwości chronią drewno przed przedostawaniem się wody  w głąb jak również innych chemikaliów.

Lakier do drewna szybkoschnący Quick Dry Coating 362 połysk

Lakier wewnętrzny szybkoschnący na bazie modyfikowanych żywic alkidowych. Przeznaczony do lakierowania wewnętrznych elementów drewnianych np: drzwi, meble, szafki, stoliki itp. Jest bezbarwny i nie zmienia koloru drewna pozostawiając naturalny wygląd. Jego właściwości chronią drewno przed przedostawaniem się wody w głąb elementów drewnianych jak również  brudu. Zabezpiecza powierzchnia ułatwiając eksploatację i czyszczenie.