Kreatywne wykończenia

Sea Sponge R043 Kreatywna gąbka Wooster

Uniwersalna syntetyczna gąbka firmy Wooster do mycia glazury oraz tekstury, a także do wszystkich farb dzięki którym można tworzyć kreatywne wykończenia.

Średnica 360 stopni i 4 cale twarz (wielokrotnego użytku)

Paint Mitt R044

Rękawica do malowania wykonana z bardzo chłonnej tkaniny najwyższej jakości – należy ją zanurzyć  w farbie i malować różnego kształtu elementy.

Rękawica działa na każdy dowolny kształt powierzchni, w tym kolumny, ogrodzenia, balustrady, pręty i inne ciasne miejsca. Można nią tworzyć kreatywne wykończenia.

 

Wałek strukturalny wytłumiający pomieszczenia Wooster Popcorn Acoustical jak i wałek do malowania siatki ogrodzeniowej

Profesjonalny wałek wytłumiający oraz wałek do malowania siatki ogrodzeniowejSpecjalny wałek do nadawania ciekawej porowatej struktury, mającej na celu tłumienia dźwięku. Stosuje się do przy malowaniu farbą lub na mokrej gładzi. Zmniejsza powstawanie echa w pomieszczeniach nadając bardzo specjalną strukturę, którą możemy także przemalowywać kilka razy. Drugą jego funkcją jest wałek  do malowania siatki ogrodzeniowej. Poprzez specjalne nacięcia znacznie pospiesza malowanie ogrodzenia siatkowego zmniejszając zużycie farby. Dokładnie i szybkie malowanie ogrodzenia z siatki!  Czytaj dalej Wałek strukturalny wytłumiający pomieszczenia Wooster Popcorn Acoustical jak i wałek do malowania siatki ogrodzeniowej

Wałek do malowania struktury, kreatywne wykończenie Texture Maker TM Wooster USA

Profesjonalny wałek do malowania struktury, malowania strukturalnegoProfesjonalny wałek Wooster tworzący różne struktury na ścianach. Wykonany z twardych oczkowanych włókien, które w zależności od ruchu wałkiem tworza różne struktury.  Jest do bardzo prosty i łatwy sposób na zrobienie ciekawego wnętrza bez kupowania drogich efektów dekoracyjnych. Wałek strukturalny można stosować do masy finiszowej, gładzi, farb dekoracyjnych czy żywic epoxydowych. Polipropylenowy wkład jest odpory na wodę, rozpuszczalniki i pękanie.
Rozmiar 23cm pasuje na wszystkie rączki Wooster’a

wałek do malowania struktury, na tynku i farbie


Zainteresowany produktem?

Sprawdź gdzie możesz go kupić!