Kuwety i wiadra wooster

Kuweta malarska Rust-Proof Tray BR549

Nierdzewna kuweta, wykonana z kopolimeru polipropylenu odporna na działanie rozpuszczalników, solidna żebrowana powierzchnia, idealnie odprowadza nadmiar farby, pojemność 1 litr, szerokość 11″ – 280mm, kuweta dla wałków do 9″. Łatwa w myciu, dzięki niej malowanie staje się łatwiejsze.

Wooster Pelican Poręczne małe wiaderko do odcięć 8619

Profesjonalne wiaderko do odcięćWooster Pelican Hand-Held Pail, niesamowity „wynalazek”, który bardzo pomaga podczas odcinania dwóch kolorów farb, ścian od sufitów, czy ścian od ściany. Posiada praktycznie same plusy: Czytaj dalej Wooster Pelican Poręczne małe wiaderko do odcięć 8619

Wkłady do kuwety malarskiej metalowej R402 1 Litr

wklady do kuwet metalowych malarskichWkłady do kuwety uzupełniające profesjonalnej metalowej R402 o pojemności 1 Litr.

Sprzedawane na sztuki, profesjonalne porządne wkłady do kuwet malarskich z metalu. Niezbędnik profesjonalnego malarza który ceni sobie jakość i użyteczność narzędzi oraz swój czas! Z wkładami o wiele szybciej będziemy mogli posprzątać po robocie, nie brudząc się i nie tracąc czasu na mycie kuwet. Szybciej zaczniemy też malować innymi kolorami! Wkłady są na tyle sztywne, że pełne możemy wyjąć z kuwety metalowej i zabezpieczyć folią przed wysychaniem, co też przyczyni się do zaoszczędzenia farby którą malujemy.

Duża kuweta malarska: Profesjonalna duża kuweta malarska R405

Mała Kuweta malarska: Profesjonalna kuweta malarska R402

Pokrywa 4-gallon bucket lid 8626 do Wiadro zamykane Wooster 8616

Chcesz mieć Wiadro zamykane? Tu znajdziesz pokrywkę!Pokrywa 4-gallon bucked lid 8626 do wiadra Wooster 8616. Dodatkowe akcesorium do rozbudowania profesjonalnego wiadra malarskiego o możliwość przechowywania farby nawet przez tygodnie. Dzięki zastosowaniu pokrywki będziesz mógł przerwać malowanie bez konieczności zlewania farby z powrotem do puszki. Zniknie też koszmar mycia kuwet i tracenia farby podczas mycia.

Stwórz z wiadra Wooster 8616 wiadro zamykane kupując pokrywkę Wooster!

Profesjonalne wiadro: 4 Gallon bucket Wooster 8616

Profesjonalne Amerykańskie duże wiadro malarskie Wooster 8616 4 Gallony

Wiadro malarskie do farb Amerykańskie Wooster4 galonowe (ponad 15 litrów) Profesjonalne wiadro malarskie Wooster z wygodną do noszenia rączką. Wykonane z polipropylenu zapewnia odpornść na pęknięcia oraz wytrzymałość na agresywne rozpuszczalniki. Wiadro ma wbudowaną kratkę do ściągania nadmiaru farby z wałka, co nieweluje problem z wkładaniem/spadaniem kratki do wiadra oraz zasychaniu na niej farby. Materiał z którego jest wykonany nieprzyjmuje farb, dzięki czemu po zakończeniu malowania można bardzo prosto je umyć. Dodatkową rzecza jest pokrywka, szczelnie zamykająca owe wiadro w którym możemy przechowywać farbę np. przez noc, do następnego malowania.


Proponowane produkty:
Profesjonalna Rączka do wałków z systemem Sherlock GT podwójnie łożyskowana i chromowana


Pokrywka do wiadra: 4-Gallon Bucket Lid

Profesjonalna Metalowa Kuweta z wkładami R402 1 Litr

Profesjonalna metalowa kuweta z wkładami WoosterProfesjonalna Metalowa Kuweta z wkładami R405 bardzo ceniona przez wykonawców przede wszystkim za możliwość stosowania dodatkowych wkładów.
Niewątpliwe najbardzie popularna kuweta w profesjonalnym malownaiu. Czytaj dalej Profesjonalna Metalowa Kuweta z wkładami R402 1 Litr

Duża Kuweta BIG BEN 21 Cali BR412 Wooster

Duża kuweta malarska - duży wałek - brak łączeń!Duża kuweta BIG BEN do wałków z tej samej serii. Mieści w sobie 3,78L farby, dzięki czemu pozwala spokojnie bez dolewania pomalować ok. 80m2. Wykonana jest ze specjalnego plastiku do którego nie przyczepia się farba. Jest bardzo wytrzymała i prosta w eksploatacj.

Smugi na suficie?