Farba w spray’u na rdzę serii Rust Kill 8-2000

8-2001 Rust Kill Spray na rdzę krakówPrezentujemy Państwu linię produktów, które działają bezpośrednio na rdzę i
są wykorzystywane w ramach prewencji przed powstawaniem nowych ognisk korozji, jak również jako blokada już istniejących. Dostępne w naszej ofercie farby antykorozyjne mogą zostać z powodzeniem wykorzystane przy zabezpieczaniu dachów, ogrodzeń, samochodów oraz maszyn rolniczych.


Doskonałe właściwości, którymi charakteryzują się preparaty Rust-Kill, pozwalają skutecznie zabezpieczyć elementy
metalowe, ocynkowane,  galwanizowane. Do niewątpliwych zalet tych produktów należy zaliczyć dużą odporność na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych oraz dokładne pokrycie powierzchni. Istnieje  możliwość barwienia na dowolny kolor.

Specjalistyczna farba antykorozyjna w spray’u Rust Kill, jest wytworzona z wyselekcjonowanych żywic alkidowych. Produkt ten może być stosowany z podkładem czerwonym na elementy korodujące lub szarym na elementy niekorodujące. Aktywna substancja farby Rust-Kill stanowi doskonałe zabezpieczenie – zarówno metalu znajdującego się wewnątrz, jak i na zewnątrz (np. siatka ogrodzeniowa, podwozie samochodu, metalowa ławka, drewno, beton, dachy itp). Dla uzyskania mocniejszej powierzchni możemy zastosować do farby nawierzchniowej katalizator- utwardzacz, który przyspiesza czas schnięcia, i wzmacnia powłokę farby.

GOTOWE KOLORY

Kolory zdefiniowane mogą odbiegać od wyżej podanych z uwagi na digitalizację jak i na parametry techniczne twojego monitora!!!