Szkolenia

Dzięki dużemu doświadczeniu i długoletniej współpracy z wieloma naszymi Partnerami Handlowymi wiemy jak ważne jest wsparcie techniczne naszych Klientów.
Oferujemy szeroką gamę szkoleń, pokazów i doradztwa technicznego w zakresie produktów tj: farby,lakiery,impregnaty,tynki i betony dekoracyjne, stiuki itp oraz sposobu ich nakładania.
Nasze szkolenia kierujemy zarówno do profesjonalistów jak i wykonawców którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w dziedzinie remontów,prac wykończeniowych czy budowlanych.
Dla tych którzy myślą,że o farbach,tynkach i narzędziach malarskich wiedzą już wszystko urozmaicamy szkolenia o wszelkie nowości,które pojawiają się na naszym rynku jak np. grafiki ścienne czy imitacje rdzy na ścianie.
Chcesz dowiedzieć się więcej?Pragniesz poszerzać wiedzę i nabywać nowych umiejętności? Dołącz do nas!
Więcej szczegółów w naszym salonie – Warszawa, ul. Bartycka 175 paw. F 881 262 542

Warsztaty Szkoleniowe – Amerykańska Technologia

Kolejne warsztaty z aplikacji amerykańskich produktów przy zastosowaniu nowoczesnej technologii amerykańskiej. Tym razem warsztaty odbyły się w Olsztynie. Pokazaliśmy prawidłowe użycie amerykańskich żywicznych mas szpachlowych Proform, narzędzi Wooster oraz farb Majic. Wszystkie produkty dostępne są w w/w punkcie sprzedaży. Serdecznie zapraszamy!!!!

Więcej o warsztatach, szkoleniach oraz prezentacjach znajduje się na stronie www.majic.pl oraz na FB https://www.facebook.com/Majic-Paints-265779396827040/?fref=ts
Zainteresowany warsztatami? napisz do nas na info@majic.pl

Amerykańska Masa szpachlowa Proform – Nakładanie wałkiem prezentacja

Prezentacja produktów Amerykańskich mas szpachlowych ProForm, Narzędzi Wooster oraz Farb Majic Paint.

Nasze produkty prezentowaliśmy w Pabianicach.

Więcej o warsztatach, szkoleniach oraz prezentacjach znajduje się na stronie www.majic.pl oraz na FB https://www.facebook.com/Majic-Paints-265779396827040/?fref=ts
Zainteresowany warsztatami? napisz do nas na info@majic.pl

Warsztaty Szkoleniowe z tynków dekoracyjnych

Dnia 19.01 w naszej firmie w Krakowie odbyły się warsztaty z produktów NOVACOLOR w tym:

– efekt rdzy

– efekt utleniającej się miedzi

– efekt betonu i trawertynu

oraz wiele innych..

Szkolenie przyciągnęło wielu chętnych a samo zakończyło się powodzeniem.

Majic Paints łączy przyjemne z pożytecznym – miło spędzony czas przy którym nauka nie idzie w las 🙂

 

Absolutna nowość – IRONic – imitacja rdzy na ścianie! Już 10 czerwca szkolenie z produktów firmy NOVACOLOR!

szkolenieUprzejmie informujemy iż dnia 10 czerwca w godz. 16:00 – 20;00 w naszym salonie odbędzie się szkolenie z produktów NOVACOLOR oraz sposobu ich nakładania, Czytaj dalej Absolutna nowość – IRONic – imitacja rdzy na ścianie! Już 10 czerwca szkolenie z produktów firmy NOVACOLOR!